Image

O nas ~`Who we are

~ Emilia ~

  W chaotycznym i zapracowanym świecie często tracimy kontakt z naszą autentyczną, prawdziwą naturą, tym kim naprawdę jesteśmy. Odnalezienie tego, kim naprawdę jesteśmy wymaga od nas spowolnienia, wyciszenia umysłu i dostrojenia się do głosu serca.

  Jest wiele sposobów, by połączyć się z naszą prawdziwą naturą. Kontakt z przyrodą, wyrażanie się poprzez sztukę i muzykę czy angażowanie się w pracę, która sprawia nam i innym radość (np. poprzez niesienie pomocy, tym którzy ją potrzebują)...Dla każdego droga jest z pewnością inna. To podróż przez całe życie, która wymaga ciągłego wysiłku i autorefleksji.

Odpowiedź kryje się w naszych sercach. ` W zgodzie z naturą `

  Serce jest źródłem inteligencji i mądrości.  Gdy serce i umysł są w stanie koherencji, odkrywamy kim naprawdę jesteśmy. Nasza prawdziwa natura wykracza poza naszą osobowość i ego.

  Centrum terapii holistycznych` W zgodzie z naturą ` -  naszym celem jest służenie innym. Oferujemy kompleksowe terapie, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie dobrostanu fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.

`W zgodzie z naturą `

Emilia Ewertowska - Terapeuta TCM w gabinecie CMN ELENA, wykładowca. Absolwentka Akademii Tradycyjnych Nauk Medycznych w Pekinie, CNM College of Naturopathic Medicine w Londynie oraz placówek kształcenia ustawicznego medycyny chińskiej w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.  W pracy ze swoimi pacjentami, zarówno ludźmi jak i zwierzętami, promuje podejście integracyjne, wykorzystujące najlepsze rozwiązania medycyny współczesnej oraz chińskiej.

Ukończone kursy:

- Innate Wisdom Qi Gong, Singapur

Praktyka: diagnoza i leczenie za pomocą jednej igły

- Instytut Medycyny Chińskiej w Krakowie, Jongk Baik

Certyfikat Diagnoza z pulsu i palpacje merydianów

- Instytut Medycyny Chińskiej w Krakowie, Tianjun Wang

Certyfikat Akupunktura Brzucha

- Yair Maimon, seminarium specjalistyczne: Diagnoza i leczenie SHEN; Punkty Jing Well; Jedna igła leczy 1000 chorób, Akupunktura w Onkologii

- Klinika Medycyny Chińskiej "Panda” Gali Stoffman,

Izrael – praktyka kliniczna pediatrii w medycynie chińskiej

- Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej – Elisa Rossi, Gdańsk

Certyfikat Tuina dla Dzieci Tradycyjny Masaż Chiński

- China Academy of Chinese Medical Sciences, Pekin

Certyfikat, Akupunktura Zaawansowana

- International Lectures Amersfoort, szkolenie i praktyka specjalistyczna "Akupunktura pięciu elementów" – Tuvia Scott, Holandia

- Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej - Gdańsk

Certyfikat Dietetyka w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej

- Instytut Medycyny Chińskiej w Krakowie

Certyfikat Dietetyka Profilaktyczna i Leczenie w Medycynie Chińskiej

CNM College of Naturopathic Medicine, Londyn, Certyfikat Biomedycyna 2012

Moim celem jest pomoc innym, w którą z radością i spełnieniem całkowicie się angażuję. Koherencja serca i umysłu pozwala mi "płynąć" tam gdzie jestem potrzebna. Wierzę, że gdy nasze serce i umysł są w koherencji, łączymy się z innymi, a nasze zdolności w pełni służą innym. Pracuję z pasją i serdecznym pragnieniem pomocy.

Emilia Ewertowska